CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Léčebný dům Lysec ****

Léčebný dům Lysec je vystaven ve stráni na LD Mier, se kterým je propojen vnitřní chodbou a nabízí svým hostům velmi příjemnou atmosféru a klidné prostředí uprostřed okolní zeleně.

parkování za poplatekrecepce na hotelurestaurace / jídelnarestaurace / barinternet / WiFilázeňské procedury v hotelubazén v hotelu

Léčebný dům Lysec
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis léčebného domu:

V LD je vlastní recepce s prostorným lobby, do pokojů se dostanete za pomoci výtahů, k dispozici je dále restaurace, kavárna, letní terasa, kosmetický salon a vlastní moderní stylové balneo-centrum, které poskytuje kompletní balneologické služby. K využití slouží zařízení LD Mier - Vodní svět, tj. soustava termálních bazénů (tří vnitřních - tzv. Žlutý 38 °C a tzv. Zelený 32 °C, tzv. Bílý bazén s mořskou vodou 35-36°C) a venkovní termální bazén 34 °C s celoročním provozem) a dále Relax centrum (wellness a saunový svět – solná a bylinková koupel, sanárium, Whirlpool, finská sauna, sluneční louka, oddychová místnost, fitness). Možnost využití internetu na recepci domu.

Vybavení pokoje:

moderní standardní dvoulůžkové pokoje a apartmány (za příplatek): koupelna (sprcha, fén, WC), SAT-TV, telefon, lednice, trezor, kabelový internet (kabel k zapůjčení na recepci), zapůjčení županu. Pokoje jsou částečně s terasou nebo balkonem. Pro pobyt 1 osoby se využívají pokoje dvoulůžkové, které jsou obsazeny jednou osobou.

Stravování:

v hotelové restauraci, snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr z více menu (od 2. dne pobytu), salátový bufet (možnost dietní a vegetariánské stravy).

Procedury poskytované léčebným domem:

všechny procedury jsou poskytovány v LD Lysec – vodoléčba (koupele perličková, uhličitá, vířivá, Whirlpool), masáže (klasické, reflexní, léčebný tělocvik, termoterapie (zábaly nebo obklady parafinové, rašelinové), elektroléčba, kyslíková terapie, pitné kúry aj. Některé specifické procedury mohou být poskytnuty ve specializovaných zařízeních mimo objekt (Janúv kúpel - bazén, solná jeskyně apod.).

Poznámka:

Pobyt dětí do 15 let není vedením lázní umožněn. V letním období (červenec-srpen) děti od 3-15 let - možnost hotelového ubytování + volný vstup na koupaliště Čajka. Parkování na monitorovaném, nehlídaném parkovišti přímo v areálu lázní (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen. Možnost vypůjčení županu (za poplatek).

UPOZORNĚNÍ:

V období 4.5.-13.7.2020 bude odstávka venkovního bazénu LD Mier, klientům bude k dispozici pouze vnitřní bazén.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Bojnice - Pobyt klasik

Pobyt klasik

 7 dní / 6 nocí
 od 9 020 Kč
Slovenské lázně Bojnice Vás zvou na lázeňský pobyt klasik. Sedm dní s plnou penzí a ubytování dle Vašeho výběru v jednom ze tří lázeňských domů. Nejdříve si Vás prohlédne lékař a pak už máte tři procedury denně dle předpisu (od pondělí do soboty). Stravování je zajištěno formou plné penze.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech holidays, cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .